Miło nam poinformować, że nawiązaliśmy kooperację z największym portalem ślubnym www.planowaniewesela.pl w zakresie sprzedaży używanych sukien ślubnych. Pary Młode, które zdecydują się na sprzedaż sukien przez portal ślubny www.planowaniewesela.pl automatycznie dostaną wycenę od naszej pracowni. Dzięki temu sprzedaż sukienki ślubnej już po ślubie będzie mniejszym problemem, a pieniądze szybko trafią do sprzedającego. A my stajemy się coraz większym sklepem dla przyszłych Par Młodych. Zapraszamy na zakupy.

Tkaniny

Projektując i szyjąc nasze suknie korzystamy tylko z najwyższej jakości materiałów. W przygotowaniu sukien ślubnych służą nam belgijskie koronki, 100% jedwab, kaszmir, tiule, tafty, satyny, żorżety i szyfon. Dostarczają nam je, sprawdzeni na przełomie lat, importerzy z Włoch, Francji, Indii i Hiszpanii.

Nasze suknie, w odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów zdobimy perłami, ręcznie wykonanymi haftami oraz kryształami Svarowskiego.

Oferujemy także najwyższej jakości welony przygotowane z najlepszych tkanin, a dostarczane nam przez firmy Pronovias oraz Annais.