Miło nam poinformować, że nawiązaliśmy kooperację z największym portalem ślubnym www.planowaniewesela.pl w zakresie sprzedaży używanych sukien ślubnych. Pary Młode, które zdecydują się na sprzedaż sukien przez portal ślubny www.planowaniewesela.pl automatycznie dostaną wycenę od naszej pracowni. Dzięki temu sprzedaż sukienki ślubnej już po ślubie będzie mniejszym problemem, a pieniądze szybko trafią do sprzedającego. A my stajemy się coraz większym sklepem dla przyszłych Par Młodych. Zapraszamy na zakupy.

O firmie

Nasza firma działa na rynku od wielu lat, dzięki czemu możemy pochwalić się ogromnym doświadczeniem w dziedzinie projektowania i szycia sukien ślubnych.

Oferujemy szeroki wybór pięknych i eleganckich sukien w różnych kolorach, stylu i wielkości. Wszystkie sukienki są oferowane w szerokim zakresie cenowym, dzięki czemu każda kobieta znajdzie w naszym salonie coś dla siebie. Należy też pamiętać, że nasze suknie szyte są z najlepszej jakości tkanin i materiałów.

Jednocześnie oferujemy również niestandardowe usługi online. Pomocne jest to zwłaszcza w sytuacji tych Panien Młodych, które ceremonię i przyjęcie weselne przygotowują „zdalnie”. Tzn. będąc np. zagranicą przygotowują ślub, które odbędzie się w kraju, ale po przyjeździe zostanie im zbyt mało czasu na dopilnowanie wszystkich szczegółów. Dzięki naszej usłudze umożliwiamy wybór sukienki oraz wszystkich, niezbędnych dodatków.

Dokładamy wszelkich starań, aby byli Państwo zadowoleni z naszych kompleksowych usług i czuli się z nami jak najbardziej komfortowo. Dlatego też nie szczędziliśmy wysiłków, aby zapewnić Państwu jak najwięcej opcje płatności, także ratalnej, rozłożonej w czasie.

Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji różnych stylów sukien ślubnych a także wieczorowych. Wszystkie te produkty są bardzo delikatne, piękne, modne i oczywiście dobrej jakości. Niejednokrotnie nasze produkty były wypożyczane na ślubne pokazy, czy fotografowane przez najpopularniejsze, polskie magazyny modowe.

Szyjemy suknie na zamówienie, a także sprowadzamy te, które zostały wykonane przez światowej sławy projektantów, takich jak: Vera Wang, Alfred Angelo czy Maggie Sottero.

Zapewniamy naszym klientom wysokiej jakości suknie ślubne i inne stroje ślubne oraz wieczorowe, zgodnie z ich wymaganiami i wszelkimi wskazówkami. Jesteśmy w stanie obiecać, że każda Panna Młoda znajdzie coś dla siebie w naszych bogatych zbiorach i kolekcjach ślubnych.

Wysoka jakość sukien, elastyczne ceny i najlepsze usługi przyciągają do nas wielu klientów nie tylko z Polski, lecz także z całego świata. Nasze produkty zostały sprzedane do wielu krajów, takich jak Ameryka, Anglia, Kanada, Australia, Nowa Zelandia czy nawet Brazylia. Jesteśmy wiarygodnym partnerem również dla Was.

Magia spotkania z nami leży nie tylko w naszym sklepie, oferowanych przez nas i możliwych do zrealizowania projektach, nie tylko w tym, że oferujemy największy i najlepszy wybór sukien ślubnych projektantów z całego świata. Magia ta tkwi w sercach najbardziej profesjonalnych, pracujących dla nas osób. Pracowników i współpracowników. Nasz oddany personel jest po to, aby odpowiedzieć na każde Państwa życzenie.

Każdy z naszych klientów jest jedyny w swoim rodzaju. A my i nasi projektanci rozumiemy Twoją indywidualność – słuchamy wszelkich wskazówek Panny Młodej, abyśmy razem mogli znaleźć lub stworzyć, dobraną idealnie dla niej suknię, która będzie odzwierciedleniem naszego wspólnego, głębokiego poczucia stylu. To właśnie jest nasza wizja doskonałości... ograniczona jedynie przez wyobraźnię.

Należy pamiętać o tym, że nasze suknie i sukienki są szyte i wykańczane ręcznie. Oferujemy suknie dla Panien Młodych a także sukienki i stroje dla druhen i rodziców, a także wszelkie dodatki. Wszyscy wiemy o tym, że ślub i wesele, to najbardziej wyjątkowe chwile w życiu każdego człowieka. Dlatego też staramy się, aby nic nie popsuło tego wspaniałego dnia. W związku z tym, jeśli np. w wyniku utraty wagi sukienka nie leży na Pannie Młodej idealnie, gwarantujemy wprowadzanie poprawek krawieckich do sukni, nawet na 6 godzin przed ceremonią. Zapewniamy też jeden z najkrótszych czasów realizacji zamówień: od 5 do 14 dni (dla sukien ślubnych) oraz 3 do 8 dni dla sukienek wieczorowych.

Nasi projektanci to osoby z wieloletnim doświadczeniem, które zdobyli na zagranicznych stażach, m.in. w Paryżu i Nowym Yorku. To najlepsi eksperci w swoich dziedzinach. Jedno spojrzenie i wiedzą, jak zaprojektować suknię idealna nawet dla najbardziej nietypowych sylwetek. Dostosowują się zarówno do próśb o suknie bardzo tradycyjne, jak i te z najnowszych kolekcji. Wszystko dla zadowolenia naszych wyjątkowych klientów.