Miło nam poinformować, że nawiązaliśmy kooperację z największym portalem ślubnym www.planowaniewesela.pl w zakresie sprzedaży używanych sukien ślubnych. Pary Młode, które zdecydują się na sprzedaż sukien przez portal ślubny www.planowaniewesela.pl automatycznie dostaną wycenę od naszej pracowni. Dzięki temu sprzedaż sukienki ślubnej już po ślubie będzie mniejszym problemem, a pieniądze szybko trafią do sprzedającego. A my stajemy się coraz większym sklepem dla przyszłych Par Młodych. Zapraszamy na zakupy.

Ceny

Naszym klientkom, przygotowującym się do ślubu oferujemy suknie ślubne najwyższej jakości. Sprowadzamy gotowe suknie najlepszych projektantów a także przygotowujemy stroje ślubne na zlecenie. Realizując autorskie projekty naszych klientek lub sporządzając własne, sprawiamy, że zarówno suknia Panny Młodej, jak i ona sama, mają wyjątkowy, indywidualny, unikalny rys i charakter. Jednocześnie staramy się zrobić wszystko, aby ceny naszych usług dostosować do możliwości finansowych naszych klientów. Nawet najtańsze z suknie wykonaliśmy bez straty dla ich jakości.

Ceny uzależnione są od rodzaju wykorzystanych materiałów, ich ilości oraz czasu poświeconego na przygotowanie konkretnego modelu.

Jednocześnie możemy zaoferować dogodny system ratalny, dzięki czemu zapewniamy 100% komfortu we współpracy z nami,

Specjalnie dla tych klientów, którzy polecą nam innym osobom, przygotowaliśmy wiele atrakcyjnych rabatów i prezentów.